Wybierz plan służby dla osoby:

Wtorek - 17.09 g. 06:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Wtorek - 17.09 g. 08:00 Msza Święta

Nie wyznaczono

Wtorek - 17.09 g. 18:00 Msza Święta

Orłowski Bartosz, Pietruszka Maciej, Pietruszka Marcin, Selega Adam, Selega Jakub, Szymczyk Piotr,

Środa - 18.09 g. 06:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Środa - 18.09 g. 08:00 Msza Święta

Nie wyznaczono

Środa - 18.09 g. 18:00 Msza Święta

Janikowski Benedykt, Krakowski Marek, Warot Filip,

Czwartek - 19.09 g. 06:30 Msza Święta

Wojsław Krzysztof,

Czwartek - 19.09 g. 08:00 Msza Święta

Czaja Piotrek,

Czwartek - 19.09 g. 18:00 Msza Święta

Cańedo Natan, Dziuk Michael, Orłowski Jakub, Szumała Piotr, Wutke Daniel,

Piątek - 20.09 g. 06:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Piątek - 20.09 g. 08:00 Msza Święta

Czaja Piotrek,

Piątek - 20.09 g. 16:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Piątek - 20.09 g. 18:00 Msza Święta

Adamski Tomasz, Cichoń Wojciech, Gawron Bartosz, Liszewski Łukasz, Minałto Szymon,

Sobota - 21.09 g. 06:30 Msza Święta

Minałto Szymon,

Sobota - 21.09 g. 08:00 Msza Święta

Adamski Michał, Froch Filip, Gawron Bartosz, Szwajnoch Tomasz,

Sobota - 21.09 g. 09:00 Zbiórka - Zbiórka

Nie wyznaczono

Sobota - 21.09 g. 18:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 22.09 g. 08:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 22.09 g. 10:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 22.09 g. 11:30 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 22.09 g. 14:00 Msza Święta

Nie wyznaczono

Niedziela - 22.09 g. 15:00 Nabożeństwo

Nie wyznaczono

Niedziela - 22.09 g. 19:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Poniedziałek - 23.09 g. 06:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Poniedziałek - 23.09 g. 08:00 Msza Święta

Nie wyznaczono

Poniedziałek - 23.09 g. 18:00 Msza Święta

Cańedo Olivier, Froch Filip, Krakowski Marek, Wacławski Mateusz, Warot Franciszek,

Wtorek - 24.09 g. 06:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Wtorek - 24.09 g. 08:00 Msza Święta

Nie wyznaczono

Wtorek - 24.09 g. 18:00 Msza Święta

Orłowski Bartosz, Pietruszka Maciej, Pietruszka Marcin, Selega Adam, Selega Jakub, Szymczyk Piotr,

Środa - 25.09 g. 06:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Środa - 25.09 g. 08:00 Msza Święta

Nie wyznaczono

Środa - 25.09 g. 18:00 Msza Święta

Janikowski Benedykt, Krakowski Marek, Warot Filip,

Czwartek - 26.09 g. 06:30 Msza Święta

Wojsław Krzysztof,

Czwartek - 26.09 g. 08:00 Msza Święta

Czaja Piotrek,

Czwartek - 26.09 g. 18:00 Msza Święta

Cańedo Natan, Dziuk Michael, Orłowski Jakub, Szumała Piotr, Wutke Daniel,

Piątek - 27.09 g. 06:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Piątek - 27.09 g. 08:00 Msza Święta

Czaja Piotrek,

Piątek - 27.09 g. 16:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Piątek - 27.09 g. 18:00 Msza Święta

Adamski Tomasz, Cichoń Wojciech, Gawron Bartosz, Liszewski Łukasz, Minałto Szymon,

Sobota - 28.09 g. 06:30 Msza Święta

Minałto Szymon,

Sobota - 28.09 g. 08:00 Msza Święta

Adamski Michał, Froch Filip, Gawron Bartosz, Szwajnoch Tomasz,

Sobota - 28.09 g. 09:00 Zbiórka - Zbiórka

Nie wyznaczono

Sobota - 28.09 g. 18:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 29.09 g. 08:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 29.09 g. 10:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 29.09 g. 11:30 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 29.09 g. 14:00 Msza Święta

Nie wyznaczono

Niedziela - 29.09 g. 15:00 Nabożeństwo

Nie wyznaczono

Niedziela - 29.09 g. 19:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Poniedziałek - 30.09 g. 06:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Poniedziałek - 30.09 g. 08:00 Msza Święta

Nie wyznaczono

Poniedziałek - 30.09 g. 18:00 Msza Święta

Cańedo Olivier, Froch Filip, Krakowski Marek, Wacławski Mateusz, Warot Franciszek,

Wtorek - 01.10 g. 06:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Wtorek - 01.10 g. 08:00 Msza Święta

Nie wyznaczono

Wtorek - 01.10 g. 18:00 Msza Święta

Orłowski Bartosz, Pietruszka Maciej, Pietruszka Marcin, Selega Adam, Selega Jakub, Szymczyk Piotr,

Środa - 02.10 g. 06:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Środa - 02.10 g. 08:00 Msza Święta

Nie wyznaczono

Środa - 02.10 g. 18:00 Msza Święta

Janikowski Benedykt, Krakowski Marek, Warot Filip,

Czwartek - 03.10 g. 06:30 Msza Święta

Wojsław Krzysztof,

Czwartek - 03.10 g. 08:00 Msza Święta

Czaja Piotrek,

Czwartek - 03.10 g. 18:00 Msza Święta

Cańedo Natan, Dziuk Michael, Orłowski Jakub, Szumała Piotr, Wutke Daniel,

Piątek - 04.10 g. 06:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Piątek - 04.10 g. 08:00 Msza Święta

Czaja Piotrek,

Piątek - 04.10 g. 16:30 Msza Święta

Nie wyznaczono

Piątek - 04.10 g. 18:00 Msza Święta

Adamski Tomasz, Cichoń Wojciech, Gawron Bartosz, Liszewski Łukasz, Minałto Szymon,

Sobota - 05.10 g. 06:30 Msza Święta

Minałto Szymon,

Sobota - 05.10 g. 08:00 Msza Święta

Adamski Michał, Froch Filip, Gawron Bartosz, Szwajnoch Tomasz,

Sobota - 05.10 g. 09:00 Zbiórka - Zbiórka

Nie wyznaczono

Sobota - 05.10 g. 18:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 06.10 g. 08:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 06.10 g. 10:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 06.10 g. 11:30 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Niedziela - 06.10 g. 14:00 Msza Święta

Nie wyznaczono

Niedziela - 06.10 g. 15:00 Nabożeństwo

Nie wyznaczono

Niedziela - 06.10 g. 19:00 Msza Święta - Msza św. niedzielna

Nie wyznaczono

Plan służby

Powyżej dynamiczny plan służby